Firma Profili

 

Saygıdeğer Sanayicimiz,

Çevre ve Orman Bakanlığı’mızın, metal talaşları geri dönüşüm ve kazanım tesisi içerikli tehlikeli atıkların kontrolü amaçlı çıkartmış olduğu yasa ve yönetmeliğe dayanarak, sanayicimizin sıkıntısı haline gelmiş metal talaşlarına (bor yağ veya kimyasal soğutma yağlarıbulaşmış metal talaşları)  firmamız Biomet Geri Dönüşüm A.Ş de, tüm yasalara uygun bir şekilde çevremize doğru normlarda geri dönüşümü sağlamayı hedefliyoruz.

Biomet Geri Dönüşüm A.Ş. kimdir?

Biomet Geri Dönüşüm A.Ş. nin kurucuları olan, Ahmet Baranok Hırdavat Mak. A.Ş. ortaklarından Mustafa BARANOK, Özdöken Tarım Makinaları A.Ş.ortaklarından Mevlüt DUMAN  ile firmamızı faaliyete gecirip sizlere faydalı olmayı hedefliyoruz.Yukarıda adı gecen firma kurucularımızın yanısıra Fabrika Müdürümüz Sayın Yavuz EKMEKÇİBAŞI aslında sizlerin çok yabancı olmadığı hatta bazılarınızın tanıdığı isimlerdir. Bu nedenle bizlerle, güven kavramına şüphe etmeden beraberce çalışabilirsiniz.

Firmamız 01.01.2009 tarihinde aktif olarak faaliyete geçmiş, 03.02.2009 tarihinde GEÇİCİ LİSANS alarak çalışmalarına başlamıştır. Çevre Bakanlığımızın öngördüğü çalışma prensiplerine uyduğu için 04.08.2009 tarihinde daimi İŞLETME LİSANSINI  almıştır. (http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html)

Biomet’in faaliyete geçmesiyle, hem firmanızda talaş depolamayla ilgili problemlerinize çözüm, hemde firmanızın çevresel görünümüne güzellik kattığımıza inanıyoruz. Firmanızdaki metal talaşlarınınızı doğru ücretlendirme ve güvendiğiniz ve emin olduğunuz bizlere  teslim etmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle ticari katkılarımızın yanısıra çevre ve doğamızında korunmasına hepberaber katkı sağlıyarak, çocuklarımıza temiz bir dünya bırakma adına bir nebze olsun faydamız olacağına inanıyoruz.

Doğanın kabul etmediğini Biz milli servete dönüştürüyoruz.

Saygılarımızla.

 

Sayfayı Paylaşın